Contact

Folder:
Folder

Algemene info:
Nathalie Van Rymenant
0479 85 35 63
info@groepspraktijkdecocon.com

Kinesitherapie
Lisa Delvou
0479 63 65 36
lisa@groepspraktijkdecocon.com

Logopedie:
Nathalie Van Rymenant
0479 85 35 63
nathalie@groepspraktijkdecocon.com

Ramona Renet
0477 21 14 89
ramona@groepspraktijkdecocon.com

Loopbaanbegeleiding:
Sven Verstrepen
0477 99 25 49
sven@groepspraktijkdecocon.com

Pedagogiek:
Elise Engelen
0499 48 56 36
elise@groepspraktijkdecocon.com

Psychologie & Seksuologie:
Stefanie Jacobs
0471 35 54 85
stefanie@groepspraktijkdecocon.com

Jeroen Prossé
0474 72 72 28
jeroen@groepspraktijkdecocon.com

Charline Huyghelier
0478 40 53 10
charline@groepspraktijkdecocon.com

Psychomotoriek:
Anja Moelans
0497 19 20 38
anja@groepspraktijkdecocon.com

Voedings- en dieetkunde:

Katrien Strauven
0472 47 45 17
katrien@groepspraktijkdecocon.com

Adres:
Averboodse Baan 19
2431 Veerle (Laakdal)

kaartje

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s