Contact

De Cocon_folder_2018

Algemene info:
Nathalie Van Rymenant
0479 85 35 63
info@groepspraktijkdecocon.com

Kinesitherapie
Lisa Delvou
0479 63 65 36
lisa@groepspraktijkdecocon.com

Logopedie:
Nathalie Van Rymenant
0479 85 35 63
nathalie@groepspraktijkdecocon.com

Ramona Renet
0477 21 14 89
ramona@groepspraktijkdecocon.com

Loopbaanbegeleiding:
Sven Verstrepen
0477 99 25 49
sven@groepspraktijkdecocon.com

Psychologie & Seksuologie:
Jeroen Prossé
0474 72 72 28
jeroen@groepspraktijkdecocon.com

Psychologie:
Stefanie Jacobs
0474 31 34 32
stefanie@groepspraktijkdecocon.com

Psychomotoriek:
Anja Moelans
0497 19 20 38
anja@groepspraktijkdecocon.com

Voedings- en dieetkunde:

Katja Coenen
0497 31 80 10
katja@groepspraktijkdecocon.com

Adres:
Averboodse Baan 19
2431 Veerle (Laakdal)

kaartje

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.